Skočiť na hlavný obsah

Lara 20

Pridal aknit11
dňa 12.06.2014 10:45

"James! Tomu hovoríš pokojné miesto?!" Zavrčala hneď ako doskočila.
"Ahoj Lara, vidím, že si úplne v poriadku, keď sa na mňa už zase hneváš. Páčila si sa mi viac umierajúca. Bola si milá!" Zahundral James.
"Človeče poslal si ma medzi kanibalov!"
"Výraz človeče, beriem ako kompliment, nie urážku." Odvrkol. Lara sa zasmiala.
"Som rada, že ťa vidím, chvíľami som sa bála, že ťa už nikdy neuvidím."
"Naozaj?! "Na monitore sa objavil šťastný, tlieskajúci smajlik.
"Myslel som si, že sa hneváš, ale nič pokojnejšie v tomto storočí som nenašiel... a za predpokladu, že nikdy nevideli belochov som usúdil, že nejaké vysoké riziko neexistuje...považovali vás za bohov, že?" Zvedavo vyzvedal. Prikývla.
"Dokonca nám priniesli obety..."
"Predpokladám, že humanoidnú formu obety...aj ich..ehmmm...obetovali na vašu počesť?"
"Nie, naučila som ich pliesť vence z orchidei...par krát sme na nich posvietili baterkou a ukázali im zapaľovač." Uškrnula sa. Ozvalo sa hihihiihihi.
"Pozriem sa ti na ten hlasový simulátor. Pošli medzitým správu mojej matke, že všetko je v poriadku a uvidíme sa v Paríži." Zaševelila so smiechom a prepla systém do nastavení a rozšírených simulácií. Vyskúšala viacero hlasov. James si zatiaľ popiskoval a veselo ju skenoval.
"Lara nechcem byť nezdvorilý, ale zmenila sa ti hormonálna štruktúra...akoby...a do krvi sa pred pár minútami vyplavovali..."
"Ticho James, si naozaj netaktný! Nechcem to počuť!" zahriakla ho.
"Dobre nebudem hovoriť o tvojich hormónoch, ani endorfíne, ale zaznamenal som aj určite zmeny na tvojej fyzickej štruktúre. ...Došlo k strate ...vlastne ...ehmmm... tvoj hymen už nie je na svojom obvyklom mieste, zrejme nejakým spôsobom, došlo k perforácií...a." Prekvapene analyzoval.
"Áno nejakým spôsobom...k perforácii dochádza prevažne počas reprodukčného procesu ." Zachichotala sa a pracovala nezúčastnene na nastaveniach hlasu.
"Ty si sa rozmnožovala?!" zvolal pohoršene.
"A čo je na tom? Patrím medzi Mammalia (cicavce) máme svoje nutkania, pudy a potreby. Apropo, potrebujem Vikele, nemáme vzadu nič podobné?"
"Myslím, že tvoj otec myslel prezieravo na všetky varianty komplikácií a nejaké sú v sklade...uži ju okamžite, aby nedošlo k nežiaducej reprodukcií genetického kódu." Už úplne stoický preriekol.
"Tak a je to. Myslím, že tvoj smiech je už v poriadku...idem sa poriadne osprchovať a zbaliť."
"Zoberieš ma so sebou? Dosť sa tu nudím..." Začal zaliečavo.
"Samozrejme, si síce hlavatý, ufrflaný, zaťatý binárny systém, ale už som si na teba zvykla, čo by som si bez teba počala?" Zase sa ukázal natešený smajlik a jeho hihihihi znelo úplne inak, ako pred úpravou.
"Máš pekný smiech James, podarilo sa to...ale zatiaľ vezmem len externú, cestovnú formu, skener a širokospektrálny analýzator...budeš si musieť vystačiť s mojim notebookom, kým sa tam zabývame...pripojím ti ešte nejaké kapacitné jednotky, aby si sa necítil obmedzený a stiesnený."
"Som skromný, vystačím si a kedykoľvek si môžeme skočiť cez trhlinu, no nie?" Niečo ju napadlo.
"Mohol by si medzičasom hľadať nejaké priestory, kde by sme si zriadili labák...aby sme nemuseli stále skákať cez kontinenty. Teraz ma napadlo, ak by sa stalo, že sa niekto dostane cez časopriestor, ale vo virtuálnej forme, dokážeme ho zamerať...malo by to ísť, je to len energia.."
"Máš na mysli niečo konkrétne? Pokiaľ viem táto technológia ešte nie je frekventovaná. Iba ty a tvoj otec dokážete cestovať pomedzi časopriestorové trhliny"
"Zdá sa, že jeden tipek z dvanásteho storočia si veselo cestuje časom, ale nato, že je z dvanástky má príliš vyspelé technológie. Mal na ruke časovač."
"To by nemuselo znamenať nič pozitívne."
"To mi je jasné...ak by bol tu a použijem spektrálny skener, alebo elektromagnetickú sieť, ulovím ho?!"
"Predpokladám, že je to možné, ale potrebovala by si jeho východzie súradnice...a prerátať časopriestorové úrovne, aby si dokázala určiť jeho približný časový vzorec."
"Myslela som si, to počká, zatiaľ ma neohrozuje...najskôr sa zbalíme...a pošlem sérum Lelkovi, potrebujem zistiť, čím ma to napumpoval. Zavolaj kuriérsku službu, keď sa osprchujem, odošleme ho."
Užila tabletku "potom" Osprchovala sa a zbalila zopár veci na prezlečenie. Vyšla von a prekvapená vyvalila oči na veľkoplošný monitor. Na monitore sa objavila 3D podoba Ryana, oblečená v dobovom kostýme gladiátora. Bojoval s akousi čiernou, chlpatou obludou.
"Čo to robíš James." Zvolala prísne.
"Nevidíš?! Zápasím s trójskym koňom...paskuda! Tu máš, tu máš...chcel si zožrať moje vzácne obvody?! Ja ti dám, tu máš! ...Kuriér príde o tri minúty." Informoval ju a udieral do "vírusu" ako do boxerského vreca. Zaškerila sa.
"Keď ho vyprášiš, začni kopírovať a zipovať svoje systémy."
"Vďaka za dôveru v moje schopnosti a už som sa zbalil." Zvolal zadýchaný. Pokrútila s úsmevom hlavou a podišla ku chladničke. Uložila sérum do prenosného boxu, zapečatila ho a vyšla pred budovu. Počkala na kuriéra, vyplatila zásielku a vrátila sa dnu. Na monitore vybuchoval ohňostroj, ozýval sa aplauz a výkriky obdivu.
"Predpokladám, že si vyhral."
"Jasné a keď diváci v aréne začali kričať smrť, smrť,smrť...s radosťou som tu obludu dorazil."
"Som rada, že si si to užil...kde si zobral námet na avatara?" S pozdvihnutým obočím podpichla.
"Agent Samers má veľmi súmernú štruktúru, má dostatok svalovej hmoty aj fyzická konštrukcia vyhovuje. V čase gladiátorov by bol hviezdou. A nie je až taký nadrozmerný, ako niektoré tie nechutné, gigantické, wresllingové kreatúry, napumpované steroidmi. Je tak akurát. Ideál mužskej krásy. Zdal sa mi vhodný."
"Verím, že by pozitívne ocenil tvoju charakteristiku." Zachichotala sa a nastavovala časovač.
"Lara a ehmm...ma všetky údy primerané svojej fyzickej súmernosti?" Vyzvedal so zvedavým podtónom. Nenechala sa vyviesť z miery a balila externé disky.
"Nehovor mi, že si odolal a ešte ho neskenoval..." Podpichla s úsmevom.
"Skenoval, ale chcel by som to počuť od teba, mala si direktný kontakt s jeho...ehmm... údmi...a...s čiste vedeckého hľadiska, samozrejme."
"Dúfam, že nie si na chlapcov James, pripadá mi, že si nejaký nadšený z agenta Samersa...s čiste vedeckého hľadiska myslím, že je tak akurát, ak ťa zaujíma tento konkrétny úd...ale keďže som nemala viacej vzoriek na porovnanie, je zrejme môj odhad neobjektívny. A viac to nebudeme rozoberať James, okej?" Na monitore sa objavil palec hore.
"A keď už sme zablúdili k agentovi, prever, ako na tom je...satelitný záznam a životné funkcie." Zadala príkaz. Na monitore sa objavila nemocničná izba. Obaja muži spali.
"Jeho životné funkcie sú úplne stabilizované, teplota, tlak pulz v norme...nemá bolesti, vnútorné prostredie aj kyslík v krvi, sú normalizované."
"Prestaň ho skenovať!" zahriakla ho.
"Tvoj názor bol naozaj neobjektívny...jeho pohlavné orgány v pomere k fyzickej konštrukcií, sú percentuálne rozmernejšie, ako je priemer u jedincov jeho pohlavia."
"Ak neprestaneš, tak ťa vypnem." Zavrčala a pobrala sa do zadu.
"Kam ideš Lara?!" zvolal vyľakaný.
"Vypnúť ti záložné zdroje!" Pomstychtivo sa zaškerila.
"To by si mi hádam neurobia, len som bol zvedavý...dobre si to rozmyslí." Kričal za ňou.
"Som v zbrojnici." Upokojila ho so smiechom. Ozvalo sa hlasne "Fúúú!" výdych úľavy a smajlik na monitore, ktorý si utieral lejúci pot z čela.
Zbalila všetko, čo si myslela, že bude potrebovať .
"James, satelitný záznam súradníc...potrebujeme zistiť, či sa niekto nachádza na udanom mieste. Nerada by som prekvapila nejakú slúžku, či domovníka."
"Na zadaných súradniciach sa nenachádza nič, čo by malo humanoidnú podobu...až do šiestej ráno. Vtedy prichádza kuchárka a slúžka..neskôr príde"
"Nepodstatné, pošli textovú správu mojej matke,aby upovedomila personál, že sa nachádzam v jej obydlí, aby nevyvolali zbytočnú paniku a poplach." Nad ránom otvorila trhlinu a premiestnila sa do Paríža, podľa súradníc- bydlisko jej matky.

Ryan otváral pomaly. oči. Niečo zvláštne sa mu snívalo. Nie nebolo to zvláštne, bolo to čosi erotické, pretože si znechutený uvedomil, že má erekciu. Bola tam Lara...pohoršený zastonal. Nemohlo sa mu predsa snívať ako on...a to malé dievča... Absurdné. Nech sa snažil akokoľvek nedokázal si spomenúť, čo presne sa mu snívalo. V hlave mu hučalo , ako v úli. Bol smädný, že takmer nemohol prehltnuť.
"Tak ešte dnes a mám to za sebou. Zvláštne necítim sa práve najhoršie, hovorí sa, že pred smrťou sa uľaví." Zahundral si popod nos a natiahol ruku za pohárom na stolíku.
"Tak už si hore...ako sa cítiš braček?" Jeho mladší súrodenec mu podal pohár s vodou.
"Je mi fajn...Jack...ja.. chcem sa ti ospravedlniť, že som bol nevrelý...veď vieš včera...som rád, že si tu." Vľúdne preriekol.
"Od toho je rodina Ryan..a Felicity priletí prvým možným spojením so Sydney."
"Nechcel som, aby ste tu boli..." Snažil sa nájsť dôvod.
"Ja viem Ryan, chcel si sa nás toho ušetriť, chcel si nás chrániť, ako vždy...ale ak sa ti naozaj niečo stane a ja dúfam, že sa mýlia a vylížeš sa...no, ak by nie...nebudeš tu sám, sme s tebou braček." Dojatím mu stiahlo hrdlo. Pomohol mu posadiť a priložil mu pohár k ústam. Vtedy si Ryan uvedomil, že nemá bolesti, ani nepociťuje slabosť.
"Nevieš kedy tu boli a odpojili tie infúzie?" Hľadel na použitý vývod do žily,položený na stolíku.
"Nikto tu nebol, síce som si tiež pospal, ale prebudil by som sa." S úsmevom skonštatoval Jack. Niečo tu nesedelo. Ryan spustil nohy z postele.
"Čo blbneš braček, nemal by si vstávať!" zahriakol ho brat. Nič ho nebolelo. Zmizli obväzy, zmizla infúzia...Prudko vstal. Dokonca sa ani nezakolísal. Neveriacky prešiel po izbe a rozhýbaval hornú časť tela. Nič...žiadna bolesť...Prudko si zodvihol tričko.
"My...myslím, že umieranie sa nekoná!" vyhŕkol neschopný viac slov, jeho brat k nemu podišiel a ohúrený hľadel na jazvy po celom hrudníku.
"Privolám doktora!" Jack rozrušený, takmer netrafil do dverí. O chvíľu pribehla sestra aj s lekárom. Zdravotnícky personál, očakávajúci najhoršie, pretože agentov brat bol vydesený a volal doktora, zostali stáť v nemom úžase.
"Čo ste so mnou urobili? Som v poriadku." Zvolal so širokým úsmevom.
"Nemali by ste vstávať agent...táto vaša prechodná vitalita, je len dočasná a kedykoľvek sa môže..." Začal lekár mierne.
"Nie, som úplne v poriadku." Na dôkaz svojím slov si vytiahol tričko. Lekár civel na čerstvé jazvy, že zabudol dokonca zavrieť ústa.
"Ale to je nemožné...a.." Pristúpil k nemu prezrel hrudník, obišiel ho a prezeral chrbát.
"To som blázon, je to predsa nemožné."
"Výraz nemožné vymysleli ľudia, ktorý sú príliš lenivý, alebo hlúpy aby sa..." Ryan sa zasekol a uvažoval, kto to povedal a pri akej príležitosti. Uvedomil si, že to vyriekla Lara v tej starej fabrike, keď...Lara! Ak je on v poriadku...možno aj ona...zamračil sa. Nevedel ako, ale bol si takmer istý, že s týmto zázračným vyliečením, má Lara niečo spoločné.
"Nebude vám prekážať ak vás podrobíme pár testom? Urobíme vám kompletné vyšetrenie, odbery aj toxikologické vyšetrenie." Navrhol lekár zamyslene.
"Samozrejme, samého ma totiž zaujíma, ako sa to stalo...aj keď pravdu povediac som nesmierne rád, že neumieram." Zasmial sa Ryan.
"Ešte neviem, ako sú na tom vaše orgány, aj keď sa rany zacelili, nemusí to znamenať, že..."
"Verte mi doktor, som v poriadku. Cítim sa úplne ako pred tým, žiadna slabosť, vykašľavanie krvi, či čokoľvek podobné."
"Dobre zariadim vyšetrenia. Zavolám na magnetickou rezonanciu a krv vám odoberiem hneď."
Takmer celý deň ho podrobovali testom. Pred obedom pricestovala jeho sestra a s plačom sa mu vrhla do náručia, keď počula, že sa "zázračne" vyliečil. Súrodenci ho sprevádzali na všetkých vyšetreniach. Panovala medzi nimi slávnostná, takmer mysteriózna nálada. Tešili sa spolu, jedli, spomínali na minulosť. Ryan mal neskutočne dobrú náladu. Láska jeho súrodencov ho hriala pri srdci. Chvíľami zalietal v myšlienkach k Lare. Chcel vedieť, či je tiež v poriadku. Presviedčal sa, že je tomu tak. Pomyslenie, žeby umrela...bolelo ho to pomyslenie a srdce mu zovreli obavy. Po obede nevydržal a dal sa spojiť s matkou dievčiny. Tá mu naradostená oznámila, že Lare je oveľa lepšie, že sa stal zázrak a ona bude v úplnom poriadku. Spokojne si vydýchol, ale podozrenie ho hlodalo zvnútra. Prisľúbil si v duchu, že keď odtiaľto odíde, príde nato, ako to urobila. Bol si istý, že za tým všetkým je ona.

Komentáre 8

aknit11 dňa 12.06.2014 - 10:46

Dnes len kúsok :-) Viac som nestihla:-)

LanaSavara dňa 13.06.2014 - 08:09

Ankit, clovek by Ta mal uctievat ako bohynu pisania, jednoducho si uzasna, Tvoje pribehy vcucnu cloveka a nevnima nic naokolo. A to je naozaj umenie.
Som rada, za sa nasemu agentikovi ,,volaco,, marí a mozno..... jej zas budem nakukat, ci nahodou nie je pridane :-)

A Tomicka, Tvoja babka:-) je super angentka , podarena zena to je. Ono , ze si hambliva... ak chlapovi sa naozaj zena paci, tak ide za nou, ma to v genoch, raz je to lovec. A tak ten Tvoj sefinko by mal ist za Tebou, aj ked ide na to nenapadne ako sa mi zda, ma vytrvalost. Asi nepatri k tym kalerabovym manikom, co tliachaju jedna radost,a lebo machoman. Ide na to po svojom a myslim si, ze ked si hambliva a on je taky.... predpokladam, ze by ste si sadli..... Ako tomu hovori moj manzel - ked chlap chce, ide po zene ako pes po údenom mase :-D. Obcas ma este stale prekvapuju tie chlapske hlasky :-O

Lenka R dňa 13.06.2014 - 08:51

Jééj , to sa krásne čítalo :-)
LanaSavara má pravdu, Tinka si naozaj úžasná .

Tomicka, prajem krásnu sobotu ;-) .
Babička je síce fajn ako gardedáma, ale bolo by určite príjemné absolvovať prechádzku aj len vo dvojici (sun)

tomicka dňa 13.06.2014 - 10:17

Suhlasim s dievcencami (y) toto bolo velmi prijemne a usmevne citanie :-) Som sa schuti zasmiala. James je jednoducho bezkonkurencny (clap)(clap)(clap)
A dakujem babenky, ze to so mnou tak prezivate. Kazdy den ma caka pri automate a tak so mu prezradila, ze na prestavku budem chodit okolo pol jednej :-) Ano, babicka je skvela. Silou mocou sa ma snazi vydat, aby som neostala na ocot (giggle) Ale nie, len by asi chcela, ab som nebola sama a vidi v mojom byvalom sefovi spravneho muza, vhodneho pre mna. Aj ja ho povazujem za spravneho muza, len nedokazem pochopit prečo takeho, ako to povedala Lara? (giggle) Alfa samca, zaujimam ja, taka nevyrazna, hanbliva siva myska :-O

LanaSavara dňa 13.06.2014 - 11:50

Tomicka - preco ? V kazdom z nas je nieco jedinecne a uzasne a on to na Tebe vidi. Vnima to - vnima Ta. Ma na Teba nastaveny radar a chemia funguje- Joooj usmievam sa na monitor ked si predstavim to buchanie srdca, zvyseny tep, motyle v bruchu... A uz je na stope :-D.
Pamatas si, raz som pisala ako sa nase dve majstrove zaujimali o toho isteho muza. Jedna bola veeelice sebaista a ta druha velmi prijemna, hambliva a predstav si zaujimal sa o nu o tu hamblivu a aj su spolu.
A babenka Tvoja je dost inteligentna, tak urcite vie kedy ju nie je treba
(giggle)

Ankit ten James nema chybu, som si to musela znova precitat :-D. Ked si predstavim tie jeho komentare a ako si zvolil tu 3D verziu naseho agentika :-D :-D

aknit11 dňa 13.06.2014 - 14:09

Lana máš moje (y) Plne s tebou súhlasím. Tomicka vôbec nie si žiadna sivá myška. Náhodou si sympatické, veľmi pekné, mladé dievča (žena) vyžaruje z teba taká vyrovnanosť a tajomnosť. Neboj sa veď on nie je slepý, preto nemala Thelma s koláčikmi žiadnu šancu. (giggle) Pravdepodobne si uvedomuje tvoju plachosť, či nedôveru a tak sa iba pomaličky približuje. A babička ho zrejme po svojich životným skúsenostiach dobre ošacovala :-)

Prepána Jána teraz som si uvedomila, pri spomienke Thelmy, ako kvôli Lare zanedbávam ostatné príbehy (blush) hanba mi,ale nejak ma chytila . Musím sa už pustiť aj do ostatných, hlavne dokončiť Anabell. (blush)

LanaSavara dňa 13.06.2014 - 19:51

Ked si Ankit spomenula tu Thelmu :-D Dnes som na nu myslela. Peciem popri praci tortu pre kamaratku a tak som si spomenula na Tomickinu kolegynu Thelmu :-D :-D.
Veru aj na Domca myslim, ako zas vybuchne, ze co za deti to ma Anabel a potom sa bude udobrovat (giggle). Ale vsetky Tvoje pribehy su ako uzasna jazda, nasadnes do pomysleneho auta a nedokazes vystupit. Tak je to aj s Tvojimi pribehmi, Otvorim pribeh a po precitani par riadkov sa neokazem odtrhnut od toho :-D

nevetko dňa 27.06.2014 - 00:13

dnes sa mi nedá spať a to je niečo neskutočne super čítať tvoje dielka(clap) (clap)(clap)(clap). tomicka aj teba hlídam(giggle) poslúchaj babičku tie majú vždy pravdu !!!!!;-);-)(hug)