Skočiť na hlavný obsah

Romány na pokračovanie

„ Vďaka. Čo je to za mäso? Je to dobré.“ 
„ Je to veľká delikatesa, volá sa Gaqirix a je to operenec. Ty Lara, vŕta mi v hlave, ako si vyniesla klon z Parsachy. Zničila si to tam. Kedy si to stihla?“ 
„ Nazdávaš sa, že som prepašovala klon s biologickou bombou z Parsachy?“ 

čítať ďalej

            „ Som rada, že to vyšlo, veličenstvo. Môj team urobil všetko, čo bolo v jeho silách, aby to dopadlo dobre. Avšak priznávam, že sme mali viac šťastia, ako rozumu. Ešte stále nevieme, s čím presne máme do činenia.“ Usmiala sa na mladého vladára, ktorý jej ďakoval za záchranu sestry.

čítať ďalej

Ťahala ho naprieč tmavým, hustým porastom v duchu si opakujúc, že toto zvládne, aj napriek tomu, že situácia nevyzerala práve najpriaznivejšie. Lord bol nemotorný a mal zlú fyzickú kondíciu. Spomaľoval, až nakoniec zastal.
"Snažíme sa... ale už nevládzeme!" fučal hnevlivo.

čítať ďalej
"Rúfus, dúfam že máš sakramentský dobré, logické zdôvodnenie prítomnosti princa Juriela v našom labáku!" zasyčala prísne. Juriel podišiel a jemne sa uklonil. "Mám pocit, že ma neradi vidíte." Podpichol s úsmevom, pristúpil k Bonnie a pobozkal jej ruku.  "Som nesmierne potešený, že sa cítite lepšie jasnosť. Zatiaľ sme neboli predstavený. Dúfam, že váš snúbenec udelí povolenie,"  počkal kým Kilián prikývne.  "Bonnie toto je Juriel, princ Magada." Nonšalantne predstavil prišelca.  Totariánka prekvapením zažmurkala. Princ sa jemne uklonil, hneď potom podal ruku Kiliánovi, ten mu ju so smiechom potriasol. Podišiel ku Lare.
čítať ďalej

"Pýtajte sa, pane." Ticho hlesla Erin.
"Neviem, kde začať. Marnávia je slobodná krajina, každý môže žiť, kde sa mu zapáči... ale netušil som, že si niekto vyberie čiernu dušu Sachrateri."

čítať ďalej