Skočiť na hlavný obsah

Romány na pokračovanie

"Pýtajte sa, pane." Ticho hlesla Erin.
"Neviem, kde začať. Marnávia je slobodná krajina, každý môže žiť, kde sa mu zapáči... ale netušil som, že si niekto vyberie čiernu dušu Sachrateri."

čítať ďalej

Hneď po raňajkách mal každý svoj program, aj Daniel, mal ísť ešte na nákup do mesta, lebo niektoré veci  pozabudli. Tak keďže som tu mala ostať aj cez sviatky chcela som sa im nejako poďakovať tak som sa pridala k Danielovi.

čítať ďalej

Bol to zvláštny pocit a zároveň fascinujúca energia. Trvalo to len  krátky okamih, možno len stotín sekúnd, ale mala som pocit, že prešlo niekoľko minút, ako náhle som si to uvedomila, že stojím pritlačená Sebastiánom pri dverách, snažila som sa  z tejto situácie, čo najrýchlejšie dostať.

čítať ďalej

"Prečo odtiaľ odišli?" zaujalo náramok.
"Prazius im začal byť pritesný a dosť často ich znepokojovali vulkány. Keď našli Zahráviu, na úplnej hranici známeho sveta, presunuli sa."
"Sú to vlastne Marnaviáni?"

čítať ďalej

Zakrádali sa popri múre, až na koniec rozpadnutého opevnenia. Potichu otvoril staré dvere. Nezavŕzgali. Myslel na všetko a namastil pánty. Vošli do podzemia. Vlhko, tma, pach pliesne a potuchliny ju zaplavili spomienkami. Zaťala zuby a nasledovala dávno strateného priateľa.

čítať ďalej